/Files/photogallery/MyCollages (7)он.jpg

19.03 з учнями 11 класу було проведено виховну годину з метою сформувати в учнів відповідальне ставлення до вибору професії, сприяти усвідомленню ними власних інтересів до професійної діяльності. Учні шукали відповіді на питання про свої здібності, чим вони хотіли би займатися у майбутньому та дізналися про сучасні професії.

/Files/photogallery/732/IMG-d3bdabe289fe8d6a4baaef28d573e4ee-V.jpg

В 7 класі була проведена виховна година "Пам'ятай про безпеку - будь обережним на дорогах". Учні ознайомилися з новими правилами для пішоходів у темний час доби. А Ілля вже приготувався до безпечної поведінки на дорогах, продемонстрував свій одяг з світловідбиваючими елементами, закликаючи інших учнів класу піклуватися про власне життя./Files/photogallery/732/10 клас.jpg

15 лютого в 10 класі було проведено виховну годину “Правила дорожнього руху. Будь обережним на дорозі”. Учні поглибили свої знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення, права та обов'язки пішоходів тощо.


/Files/photogallery/732/изображение_viber_2021-02-12_17-54-17.jpg

Напередодні свята всіх закоханих в 6 класі пройшла класна година "Амурні справи". В ході інтерактивної гри учні відгадували ребуси, пісні, крилаті вислови з літературних творів за тематикою заходу. Вкінці побажали один одному , в майбутньому, знайти своє справжнє кохання!


/Files/photogallery/732/4 клас.jpg

11 лютого в 4 класі проведено виховну годину «Знай і виконуй правила дорожнього руху». Учні збагачували і поглиблювали знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на дорогах, ознайомлювалися з дорожніми знаками та їх групами; розвивали увагу, спостережливість, мислення, прищеплювалась дисциплінованість, бажання краще знати правила дорожнього руху та дотримуватись їх.


/Files/photogallery/732/3-Б клас.jpg

10 лютого в 3-б класі пройшла виховна година на тему "Безпека в інтернеті" до Міжнародного дня безпечного інтернету. Діти згадували правила роботи в інтернеті,розгадували кросворд,ребуси, переглядали і читали комікс, малювали малюнки. На кінець години зробили лепбук " Безпека в інтернеті" Було дуже цікаво і захоплююче!


/Files/photogallery/732/6 клас 2.jpg

До дня Безпечного Інтернету була присвячена класна година в 6 класі. Учні зробили власні висновки щодо того, наскільки захищені їх профілі та наскільки безпечною є їх поведінка у соціальних мережах. Розробили "Правила безпечної поведінки в Інтернеті" для молодших класів. А також поповнили свій словничок новими словами.


/Files/photogallery/732/IMG-bb831f65c685ea726a1e88725599a76c-V.jpg

8 лютого з учнями 9 класу було проведено виховну годину з теми "Безпека на дорогах". Велику увагу було приділено безпеці пішоходів у темну пору доби.


/Files/photogallery/732/mycollages.jpg

8 лютого у 10 класі було проведено виховну годину «Моя професія – моє майбутнє». Учні розвивали вміння планувати і досягати професійних цілей, розширювали уявлення про різні професії , формували позитивне ставлення до праці.


/Files/photogallery/732/bez_imeni_1.jpg

Світ професій – незвичайний світ, у якому живуть не просто люди, а представники різних професій. Непомітно пролітають чудові шкільні роки. І сьогодні перед учнями як 11-х, так і 9-х класів стоїть непросте питання: “Ким бути?”. Тому, 1 лютого, в рамках профорієнтаційної роботи в 9 класі було проведено виховну годину на тему «Цікавий світ професій», щоб допомогти учням визначитися з майбутнім вибором. Адже професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному терені, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим. “Всі професії важливі, всі професії потрібні”, – говориться в старій приказці. І це правда. Найголовніше – серед безлічі професій знайти свою, удосконалюватися в ній і приносити користь людям.


/Files/photogallery/732/7клас.jpg

У 7 класі була проведена виховна година "Стоп-наркотик". Учні переглянули відео про негативний вплив наркотичних засобів на організм людини, а також самі запропонували альтернативу таким "задоволенням", віддаючи перевагу здоровому способу життя.


/Files/images/4_kl_katya (1).jpg

4 лютого 2021р. в 4 класі проведено виховну годину на тему “Козацькому роду нема переводу».Учні ознайомлювалися з побутом, укладом життя, вірою та традиціями козаків, виховуючи почуття національної самосвідомості.

Кiлькiсть переглядiв: 127

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.